تاثیرزبان بربیماری آلزایمر

تاثیرزبان بربیماری آلزایمر

تاثیرزبان بربیماری آلزایمر

آیا یادگیری زبان برای جلوگیری از آلزایمر مفید است؟

شاید شنیده باشید که یادگیری زبان خارجی یکی از روش‌های پیشگیری از آلزایمر است. بر اساس نتایج تحقیقات جدید افرادی که به دو زبان یا زبان‌های بیشتری صحبت می‌کنند، در مقایسه با افرادی که تنها در یک‌زبان مهارت دارند،قابلیت بهتری در جان سالم به دربردن از لطمه‌های ناشی از بیماری آلزایمر دارند. توانایی صحبت کردن به دو زبان مختلف می‌تواند مقاومت مغز را در مقابله با آسیب ناشی از بیماری آلزایمر بیشتر کند. دوزبانه بودن می‌تواند قدرت دفاعی مغز را در مقابله با لطمه‌های بیماری آلزایمر افزایش دهد.

یادگیری زبان دوم چه کمکی به ما می کند؟

یادگیری زبان فواید بسیار زیادی دارد . می تواند باعث بهبود حافظه ، هوش و تمرکز شود. با یادگیری زبان دوم احتمال ابتلا به بیماری های آلزایمر و زوال عقل را کاهش می یابد.

درسته که یادگیری زبان دوم یکی از دشوارترین کارها برای مغز می باشد. اما مزیت های آن می تواند دشواری آن را جبران کند.یادگیری زبان به عنوان یک تمرین و ورزش برای مغز تلقی می شود. زمانی که مغز به یادگیری و تمرین می پردازد به مرور قوی تر می شود.یادگیری زبان ذهن را از کهولت و فرسودگی نجات می دهد.

آموزش زبان های خارجه در آموزشگاه زبان آفر

شما می توانید با یادگیری بیش از ۱۰ زبان زنده دنیا مانند انگلیسی، آلمانی ،ترکی استانبولی، ترکی آذری، ایتالیایی، فرانسوی، ژاپنی ،چینی، رومانیایی، روسی و…. که در آموزشگاه زبان آفر تدریس می شود، ذهن خود را درگیر چالش یادگیری زبان کنید.

آموزشگاه زبان آفر با داشتن کلاس های پربازده آنلاین فرصت مناسبی را برای افرادی که علاقه مند به یادگیری زبان هستند فراهم کرده است.

باشرکت در کلاس های حضوری و آنلاین آموزشگاه زبان آفر می توانید به یادگیری زبان موردعلاقه خود بپرازید.

برای اطلاعات بیشتر درباره کلاس های حضوری و آنلاین با ما در ارتباط باشید.